Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Portalul de intrebari si raspunsuri al CNPP a fost ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Portalul de intrebari si raspunsuri al CNPP a fost desfiintat

De ce credeti ca sa desfiintat acest forum ?
[ link extern ]
Dupa 6 luni am primit pozitia CNPP legata de renfiintarea portalului.
Nici-o speranta.
Motivare:
Activitatea de comunicare cu publicul in ultima perioada de timp s-a inbunatatit considerabil.
Asta reiese din raspuns.
Nici nu ma asteptam la un alt raspuns din partea CNPP.
Prima reacţie a fost să râd, dar mi-am dat seama că este de plâns, nu de râs.