Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura 2010

Stie cineva daca s-a stabilit data pentru admiterea de anul acesta?
Multumesc veyron de incurajare, dar eu merg doar in toamna, ca e prea mult de parcurs si n-am cum pana in martie.Eu oricum va doresc bafta si astept pareri despre examen si sfaturi dupa ce esti admisa,
Acesta este un anunt proaspat

[ link extern ]

Cum stati cu invatatul? Imi puteti spune daca faceti spete si ce carti aveti? Eu nu am nici o carte de spete, nici macar ceva orientativ:((
danielled, utilizator
Am ajuns la concluzia ca cea mai acesibila carte de spete este cea a lui Voineag.
Am incercat si M. Ciobanu......nu te sfatuiesc #-o...este foarte dificila, cel putin pentru mine.
Cu invatatul, chiar nu mai stiu cum stau. Eu invat de ceva timp, dar cred ca m-a ajutat foarte mult cartea de spete al lui Voineag, pentru ca m-a trimis din nou la carte :(( sa vad ce mi-a scapat si era important.
Spor la invatat.
E deja oficial- pregatiti-va dosarele si mintea pentru examen!!!
danielled, utilizator