Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... am depus depozit la termen in bcr in dec 2012, cu ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

am depus depozit la termen in bcr in dec 2012, cu capitalizare,acum ...

am depus depozit la termen in bcr in dec 2012, cu capitalizare,acum am vrut sa scaot banii si dna de la ghiseu zice ca depozitele si cont curent sau desfintat in iulie 2013 ,mentionez ca nici nu am mai fost la banca
ce pot sa fac sami recuperez banii, multumesc
cind am depus banii a intocmit o conventie privind termenul a scanat buletinul asa ca a avut buletinul ,am fost dupa un an si a zis ca este cu prelungire,da in aceeasi agentie s-a depus depozitul si tot in aceeasi agentie s-a ridicat si banii ,am facut comparatie la semnaturile din conventie a angajatei cu cea din chitanta de eliberare a banilor si estea ceeasi
cit este termenul de prescritie ? multumesc