avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 980 soluții astăzi

Creștem împreună! Datorită vouă, comunitatea avocatnet.ro a înregistrat 12,8 milioane de vizite în primele 7 luni din 2025.

Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura noiembrie 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura noiembrie 2010

salut, m-am hotarât să învaţ şi eu pentru examenul din toamnă....... sper să fac faţă efortului intelectual........FELICITARI TUTUROR CELOR CARE AU PARTICIPAT.....ªI SUCCES ÎN CONTINUARE CELOR CARE AU TRECUT ACEASTÃ ETAPA.
1b
2d nu am citit pana la sfarsit intrebarea. Eu cred ca e prescrisa actiunea dar de la data decesului , nu de la data intocmirii actiunii. Daca nu ar fi prescrisa, as inclina spre raspunsul b.
3a
4d
Sper sa nu ma mai razgandesc
Ma duc sa-mi beau cafeaua, ca vorbesc prosti si nu mai stiu sa calculez
Ultima incercare
1b
2b
3a
4d
petra draga daca si la examen vei reusi sa dai in final raspunsurile corecte alea vor conta, deci da ultimele tale raspunsuri sunt cele bune
1b
2b
3a
4d
1 b
2 b
3 b
4 c
Eu am cam incurcat-o rau la speta 3.:sorry:

Alte discuții în legătură

Carti pentru admitere in inm alisun alisun Buna. As dori sa dau examenul din august pentru INM...2011 :sorry:. Imi puteti recomanda niste carti dupa care sa invat? si niste carti pentru grile? Am una ... (vezi toată discuția)
Admitere inm 2011 ContSters89182 ContSters89182 Stiu ca e cu o zi mai devreme, dar....;) hai sa-l demaram. Topicul, adica. De postat, eu zic ca de maine:) , dupa afisarea baremului din inm 2010. (vezi toată discuția)
Carti admitere magistratura! djems304 djems304 Sunt nou pe acest forum, proaspat absolvent de drept, si m-ar interesa si pe mine ce carti as avea nevoie pentru a invata in vederea sustinerii examenului la ... (vezi toată discuția)