avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 451 soluții astăzi

Creștem împreună! Datorită vouă, comunitatea avocatnet.ro a înregistrat 12,8 milioane de vizite în primele 7 luni din 2025.

Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura noiembrie 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura noiembrie 2010

salut, m-am hotarât să învaţ şi eu pentru examenul din toamnă....... sper să fac faţă efortului intelectual........FELICITARI TUTUROR CELOR CARE AU PARTICIPAT.....ªI SUCCES ÎN CONTINUARE CELOR CARE AU TRECUT ACEASTÃ ETAPA.
ce reactie vom avea dupa examen cand vom vedea carti, coduri si jurisprudenta???
recitesc locatiunea ... parca o citesc prima data :O
thomas28 a scris:

ce reactie vom avea dupa examen cand vom vedea carti, coduri si jurisprudenta???

eu nu mai pun mana pe ele ... voi face curat in casa, voi calca toate hainele care s-au tot adunat si care nu erau urgent de calcat, imi voi duce copiii in parc, ma voi uita la desene animate si la filme, nici nu mai stiu de cand n-am vazut un film ... si sper ca in tot timpul asta ma voi pregati sufleteste pt interviu si proba medicala :))
dupa proba medicala ar trebui sa iei cartile cu drag in brate, pt.ca urmeaza 6 luni de pregatire.....
thomas28 a scris:

dupa proba medicala ar trebui sa iei cartile cu drag in brate, pt.ca urmeaza 6 luni de pregatire.....

atunci cu siguranta le voi lua, cu cel mai mare drag :)) ... da parca scriau cei care au luat in martie ca din pacate nu au facut 6 luni de pregatire ci 2 ... sa ajungem noi acolo si om vedea la fata locului.
Ultima modificare: Miercuri, 17 Noiembrie 2010
carmen_miron, utilizator

Alte discuții în legătură

Carti pentru admitere in inm alisun alisun Buna. As dori sa dau examenul din august pentru INM...2011 :sorry:. Imi puteti recomanda niste carti dupa care sa invat? si niste carti pentru grile? Am una ... (vezi toată discuția)
Admitere inm 2011 ContSters89182 ContSters89182 Stiu ca e cu o zi mai devreme, dar....;) hai sa-l demaram. Topicul, adica. De postat, eu zic ca de maine:) , dupa afisarea baremului din inm 2010. (vezi toată discuția)
Carti admitere magistratura! djems304 djems304 Sunt nou pe acest forum, proaspat absolvent de drept, si m-ar interesa si pe mine ce carti as avea nevoie pentru a invata in vederea sustinerii examenului la ... (vezi toată discuția)