Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... CAUT PENALIST INCISIV
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

CAUT PENALIST INCISIV

Caut avocat pentru recurs impotriva rezolutiei procuraturii de NUP
imi pare rau ca nu se pot atasa fisiere text aici, ca v-as fi trimis pe forum dosarul.......oricum e vorba de DOSARUL NR 30305/299/2009
PARTEVATAMATA2010, utilizator