Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... munca fara forme si neplata salariilor restante
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

munca fara forme si neplata salariilor restante

Am lucrat ca agent paza la o firma 3 luni dar nu am stiut ca nu am contract cand am cerut o adeverinta au evitat raspunsul am hotarat sa demisionez si de atunci nu am mai primit banii pe cele 3 luni .am facut sesizari la itm dar fara rezultat mentionez ca in situatia mea[fara forme]maisunt 3 colegi .Ce pot face sa-mi recuperez banii?:((
Aceasta se face la posta ...cand depuneti scrisoarea pentru a fi trimisa angajatorului ...